Broker Leasingowy

Firma Alfa Consilium sp. z o.o. świadczy swoje usługi w sferze profesjonalnego doradztwa na szeroko pojętym rynku finansowym. Jednym z aspektów oferty naszego biura jest działalność w sferze Brokera Leasingowego.

Nasze doświadczenie w działalności kancelarii doradztwa ubezpieczeniowego przenieśliśmy na obszar rynku leasingowego. W przeciwieństwie do większość tzw. pośredników leasingowych, nie współpracujemy w oparciu o stałe umowy z żadnym leasingodawcą, a jesteśmy przedstawicielem naszych klientów w procesie negocjacji.

Działalność Alfa Consilium sp. z o.o. kierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw. Baza naszych klientów branży automotive, wydobywczej, transportowej i innych, obejmująca spółki o łącznej wartości majątku przekraczającej miliard złotych, stawia naszą firmę w uprzywilejowanej pozycji negocjacyjnej.

NASZA OFERTA:

 1. Leasing samochodów.
 2. Leasing transportu ciężkiego.
 3. Leasing maszyn budowlanych.
 4. Leasing maszyn rolniczych i leśnych.
 5. Leasing maszyn i urządzeń produkcyjnych.
 6. Leasing sprzętu elektronicznego (IT).
 7. Leasing sprzętu medycznego.
 8. Finansowanie działalności przy wykorzystaniu leasingu.

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię przedmiotu leasingu, napisz do nas.

 

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie naszej kancelarii w aspekcie:

 • przeprowadzenia negocjacji na całym rynku finansowym,

 • szczegółowego porównania ofert leasingu obejmujących zestawienie wszystkich kosztów leasingu (w tym tzw. kosztów ukrytych),

 • przedstawienia rzetelnej rekomendacji najkorzystniejszej oferty,

 • wsparcie i doradztwo w zakresie wyboru optymalnego sposobu finansowania przedmiotu leasingu.

 

Korzyści ze współpracy z naszą kancelarią brokerską:

– Zapytania wysłane przez nasze biuro kierowane są do przeważającej większości firm leasingowych działających na krajowym rynku finansowym, w związku z czym klienci nie muszą się borykać z porównaniem i poszukiwaniem właściwej firmy, która mogłaby udzielić finansowania.

– W przypadku zakupu pojazdów używanych (aut osobowych, ciężarowych, ciągników siodłowych) dokonujemy bezkosztowej wyceny danego pojazdu, celem ustalenia jego rzeczywistej rynkowej wartości oraz wskazania maksymalnej możliwej do pozyskania kwoty finansowania przez leasingobiorcę.

– Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę w procesie zawierania umów leasingu, nie tracąc czasu, nie tylko na wspomniane już badanie rynku, ale także na załatwianie wszelkich spraw formalnych w tym uzupełnienie wszystkich dokumentów, a nawet podpisania umowy.

– W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie jesteśmy dla naszych klientów anonimowi. Niezależnie od miejsca działalności naszego klienta, jednym z pierwszych kroków w procesie negocjacji umów leasingu jest spotkanie z naszym klientem.

– Mając na uwadze działalność naszej firmy także w sferze ubezpieczeniowej, na życzenie klienta, możemy porównać koszty ubezpieczenia przedmiotu leasingu przez leasingodawcę lub zawarcie takiego ubezpieczenia samodzielnie lub opracować kompleksowy program ubezpieczenia majątku wraz z przedmiotem leasingu. Jak wskazuje nasze doświadczenie oferty ubezpieczeniowe oferowane przez firmy leasingowe są jednymi z najdroższych na rynku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą usług leasingowych.